Biuro fundacji przenosi się w inne miejsce

Drodzy czytelnicy naszego bloga,
Wiem już od Asi, że poinformowała ona na stronie o ważnych zmianach, jakie właśnie następują w pracy obu fundacji, tzn. Fundacji „Vis Maior” i „Pies Przewodnik”.
Teraz kolej na mnie.
Powiem Wam, że jakieś dwa tygodnie temu przeżyłem dość duży stres, ponieważ znów spotkaliśmy się z instruktorką orientacji, Karoliną i wspólnie kilkakrotnie przemierzaliśmy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. na Ochocie. Dochodziliśmy tam do pewnego budynku, a potem do różnych przystanków i tak w kółko. Może się zdziwicie co w tym strasznego… Niby nic, ale takie uporczywe krążenie w jakimś miejscu kojarzy mi się z przeprowadzką, tzn. kolejną zmianą naszego domku. Pewnie co wytrwalsi czytelnicy wiedzą, że my z Asią tych zmian mieliśmy już sporo. Na szczęście okazało się, że nasz domek pozostanie tam, gdzie jest, ponieważ ani moje posłanko, ani posłanie Asi nie opuściło tego lokum. Nie zaczęły też znikać żadne inne meble, czy drobiazgi. Kiedy dokładnie takie zjawisko zaobserwowałem w biurze fundacji, zrozumiałem o co chodzi. To fundacja tym razem się przeprowadza. Przez cały ostatni tydzień widziałem jak koleżanki Asi pakowały kartony, a pomieszczenia stopniowo pustoszały.
Nowy adres biura obu fundacji, to ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 10, w dzielnicy Ochota.
O samym nowym lokum Opowiem Wam jak się tam przeniesiemy. Na koniec pozostaje mi tylko wyrazić nadzieję, że w nowym miejscu będzie nam równie miło jak w starym i że Wy, nasi drodzy czytelnicy, nadal będziecie nas odwiedzać.
Przyjaźnie merdam zaśnieżonym ogonem,
Bryś

Odpowiedz

Komentarz: