Pola Perlage – program sponsorski marki Perlage

Na błękitnym tle pozuje czarna labradorka w szarej kamizelce. Pies stoi przy fioletowym krześle na którym jest błękitna kość i butelka wody Perlage
 PERLAGE   X   FUNDACJA PIES PRZEWODNIK

Kiedy nazwaliśmy tego wspaniałego czarnego labradora Polą Perlage, wiedzieliśmy już, że będzie to pies niezwykły, prawdziwy #rolemodel, czyli wzór do naśladowania.

Pies przewodnik jest postrzegany jako modelowy pies, który daje nadzieję, wzrusza, ale jest też chodzącym symbolem wolności i niezależności. Aby to osiągnąć, potrzeba wielu miesięcy pracy. Pola Perlage pod czujnym okiem trenerów, instruktorów i lekarzy weterynarii przez prawie 2 lata ma szansę stać się jednym z nich.

Cały proces jej szkolenia zdecydowała się pokryć marka Perlage. To pierwszy tego typu program sponsorski w Polsce!

Perlage, jako marka wrażliwa i odpowiedzialna społecznie chce dać przykład lekcji odpowiedzialności i przyczynić się do stworzenia idealnego duetu człowieka i psa przewodnika. Tym samym dając konkretnej osobie szansę na lepsze i bardziej niezależne życie.

Przedstawiamy Wam Polę Perlage, psią adeptkę, która modelowym krokiem wkracza na polskie ulice i psie wybiegi!

Trzymamy kciuki za pozytywne ukończenia szkolenia na psa przewodnika i bardzo dziękujemy sponsorowi za ten wielki gest wsparcia naszej Fundacji.

Na błękitnym tle leży czarny labrador. Zdjęcie robione jest z prawego profilu psa. Labrador ma szarą kamizelkę i niebieską obrożę.