Zasponsoruj szczeniaczka

zaadoptuj

Pomóż wyszkolić przyszłego psa przewodnika!

Zasponsoruj wspaniałego szczeniaka – przyszłego psa przewodnika i obserwuj, jak rośnie z ośmiotygodniowego futrzaka do w pełni wykwalifikowanego psa przewodnika. To jeden z najlepszych sposobów pomocy osobom z niepełnosprawnością wzroku!

Masz unikatową szansę sponsorowania psiego adepta. To jedyny taki program w Polsce, dzięki któremu otrzymujesz regularne informacje na temat postępów psa, a także dodatkowe bonusy. Możesz to zrobić jako osoba indywidualna albo namówić swoją firmę, szkołę czy organizację do wzięcia udziału w akcji.

1. RODZAJ WSPARCIA

Wsparcie cykliczne możesz odwołać w każdej chwili. Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość na adres:
anulowanie-wplaty@piesprzewodnik.org.pl

2. KWOTA WPŁATY

Adopcja szczeniaczka

3. DANE DARCZYŃCY

4. OŚWIADCZENIA

Administratorem danych osobowych jest Fundacja "Pies Przewodnik" z siedzibą w Warszawie, przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 10, KRS: 0000378829, REGON: 142813693, NIP: 1182058200 reprezentowana przez zarząd.

Przekazując darowiznę oświadczasz, że zapoznałeś(-aś) się z Polityką Prywatności Fundacji w zakresie celu i sposobów przetwarzania danych osobowych darczyńców oraz przysługujacych Ci praw.

zgody o przetwarzaniu danych osobowych.

polityki prywatności.

regulaminu darowizn.

DODATKOWE INFORMACJE

Co daje adopcja szczeniaczka?

Twój wkład sponsorski pomoże zapewnić niezależność i wolność osobom niewidomym lub niedowidzącym. Twoje pieniądze wykorzystujemy wyłącznie na artykuły czy usługi, które są niezbędne w procesie wychowania psa: od opłacenia karmy dla szczeniąt po finansowanie szkolenia psów czy pokrycie rachunków weterynaryjnych.

Oprócz tego jako sponsor możesz liczyć na dodatkowe korzyści:

  • comiesięczny raport z postępów naszych szczeniaczków
  • spersonalizowany certyfikat z imieniem i nazwiskiem sponsora
  • kalendarz ze zdjęciami psa (raz w roku)
  • możliwość uczestniczenia w wydarzeniach przygotowywanych specjalnie dla sponsorów