Ogłoszenie – Szukamy trzeciego trenera rodzin zastępczych

Mały szczeniaczek ubrany w kamizelkę z napisem uczę się trenuje w domu z wolontariuszem

W naszej Fundacji mamy pod opieką już kilkanaście psich adeptów, czyli szczeniaczków uczących się do roli psów przewodników. Z tego powodu poszukujemy kolejnego trenera do współpracy. Jeśli znacie osoby, które mogły spełnić się w tej roli, poinformujcie ich o naszym ogłoszeniu.

Trener szkolący psy dla osób z niepełnosprawnościami

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko trenera rodzin zastępczych. Ta osoba będzie w przyszłości w stałym kontakcie z naszymi wolontariuszami i będzie odpowiadać za prawidłowe szkolenie i wychowywanie naszych adeptów.

Główne zadania przyszłego trenera to:

  • prowadzenie zajęć grupowych oraz indywidualnych z zakresu socjalizacji szczeniąt
  • przygotowywanie i prowadzenie zajęć teoretycznych z zakresów: eliminacja zachowań niepożądanych, wychowania i rozwoju młodych psów, dobrostan psa pracującego, etycznego traktowania itp.
  • szkolenie rodzin zastępczych w zakresie sprawowania właściwej opieki nad szczeniakami i młodymi psami, w tym do nadzorowania przebiegu szkolenia podstawowego

Szczegółowe wymagania, a także sam proces rekrutacji jest opisany i dostępny pod poniższym linkiem:

https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/ogloszenia/80462

TERMIN ZGŁOSZENIA UPŁYWA 30.11.2021 roku

Dokumenty prosimy przesyłać elektronicznie na adres: agnieszka.kwolek@piesprzewodnik.org.pl lub złożyć osobiście w siedzibie fundacji.

Działanie realizowane w ramach projektu „Budowa kompleksowego systemu szkolenia i udostępniania osobom niewidomym psów przewodników oraz zasad jego finansowania” współfinansowanego ze środków europejskich.

Logotypy projektowe w poziomej linii: Logo Funduszy Europejskich, flaga RP oraz logo Europejskiego Funduszu Społecznego