Polityka prywatności

Polityka prywatności

 

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich ze strony internetowej Fundacji “Pies Przewodnik” (www.piesprzewodnik.org.pl)

 

 1. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie internetowym jest Fundacja “Pies Przewodnik” z siedzibą w Warszawie 02-366, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 roku 10, NIP 1182058200, REGON 142813693.
 2. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych.
 3. Serwis internetowy realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
 • poprzez wprowadzone w sposób dobrowolny informacje w formularzach
 • poprzez wysyłkę newslettera oraz treści marketingowych za pomocą systemu Mailchimp
 • poprzez podjęcie kroków niezbędnych do zawarcia współpracy w ramach akcji CSR i współprac sponsorskich
 • zbierając informacje o darczyńcach wpłacających dobrowolne kwoty poprzez PayU, systemy wykorzystywane do obsługi płatności przez stronę internetową Fundacji; pozyskane adresy mogą zostać wysłane do przesłania darczyńcom podziękowań
 • zbierając informacje dotyczące statystyki strony za pomocą Google Analytics
 • korzystanie z funkcji Facebook Pixel
 • a także poprzez gromadzenie plików “cookies”.
 1. Wszelkie zebrane informacje Użytkownicy podają w sposób dobrowolny.
 2. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie. W takich sytuacjach, prosimy o kontakt pod adresem: biuro@piesprzewodnik.org.pl
 3. Zasady ochrony prywatności dotyczą jedynie serwisów znajdujących się w domenie www.piesprzewodnik.org.pl
 4. Nie odpowiadamy za politykę prywatności stron internetowych innych instytucji, do których linki znajdują się na naszej stronie.
 5. Informujemy, że dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy. Dane nie będą również przekazywane organizacjom międzynarodowym.

 

Zastrzegamy sobie ponadto prawo do zmiany powyższej Polityki prywatności w dowolnym terminie poprzez opublikowanie jej nowej wersji na naszej stronie internetowej. Korzystanie przez użytkownika ze strony po wprowadzeniu tych zmian równoznaczne jest z wyrażeniem dla nich zrozumienia i akceptacji. W razie wątpliwości, co do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji pod adresem biuro@piesprzewodnik.org.pl