Otwarta rekrutacja! Potrzebujesz psa przewodnika?

Uśmiechnięty, brązowy pies przewodnika w czerwonej obroży zerka w bok

Jesteś osobą niewidomą lub słabowidzącą? Lubisz zwierzęta? Codzienne samodzielne podróże po mieście to dla ciebie przedzieranie się przez dżunglę zakrętów, skrzyżowań i słupków? Jeśli tak, pies przewodnik może być szansą dla Ciebie!

Zapraszamy aktywne osoby niewidome i słabowidzące z całej Polski, które chciałyby otrzymać psa przewodnika, do wypełnienia ankiety i przesłania zgłoszenia, w ramach projektu „Budowa kompleksowego systemu szkolenia i udostępniania osobom niewidomym psów przewodników oraz zasad jego finansowania”, współfinansowanego ze środków europejskich.

Co zrobić żeby otrzymać psa?

Należy pobrać ze strony internetowej ankietę dla osób ubiegających się o psa przewodnika, wypełnić ją i przesłać w wersji elektronicznej (dokument Word bez podpisu) na adres: biuro@piesprzewodnik.org.pl

Jeżeli elektroniczne wypełnienie nie byłoby możliwe, prosimy o wypełnienie ręczne drukowanymi literami i przesłanie wersji papierowej na adres: Fundacja „Pies Przewodnik” ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 10 02-366 Warszawa.

Po wstępnej pozytywnej weryfikacji zgłoszenia pracownik Fundacji skontaktuje się z daną osobą i poinformuje o dalszej procedurze.

Uwaga! Osoby, które przesyłały wcześniej ankietę dla osób ubiegających się o psa przewodnika oraz osoby, które przeszły pozytywnie proces kwalifikacji lub, które ubiegają się o kolejnego psa przewodnika, powinny teraz ponownie przesłać zgłoszenie na obecnie obowiązującej ankiecie, zamieszczonej na stronie internetowej.

Pobierz ankietę i formularz referencji:

Ankieta dla ubiegających się o psa przewodnika

Formularz referencji

KONTAKT DO KOORDYNATORA

E-mail: joanna.witkowska@piesprzewodnik.org.pl

Telefon: 22 370 28 76

Nasza koordynatorka przedstawi Ci najważniejsze etapy rekrutacji kandydatów na opiekuna psa przewodnika.

Regulamin

 

Działanie prowadzone w ramach projektu „Budowa kompleksowego systemu szkolenia i udostępniania osobom niewidomym psów przewodników oraz zasad jego finansowania”.

Logotypy projektowe w poziomej linii: logo Funduszy Europejskich, flaga RP i logo Europejskiego Funduszu Społecznego